TO JUŻ FINAŁ CYKLU FINAŁOWYCH TURNIEJÓW FUTSALU DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH o PUCHAR STAROSTY RYBNICKIEGO

18 kwietnia w Zespole Szkół Czerwionka Leszczyny odbył się ostatni z finałowych turniejów tegorocznego cyklu rozgrywek piłki nożnej halowej. Ten wieńczący rozgrywki turniej, to finał chłopców starszych czyli klas VII i VIII, w którym wystąpiły reprezentacje następujących szkół: SP Świerklany Górne, SP Adamowice, SP Jejkowice, SP Stanowice i SP Nr 1 Leszczyny.

Wszystkie wyniki i klasyfikacja końcowa oraz wyróżnienia indywidualne w załączonej poniżej relacji foto.

Klasyfikacja końcowa:

I msc – SP NR1 w Leszczynach

II msc – SP Stanowice

III msc – SP Jejkowice

IV msc – SP Świerklany Górne

V msc – SP Adamowice

MVP turnieju został wybrany Maciej Bugdol z SP Jejkowic, najlepszym bramkarzem został Michał Grzegorzyca z SP NR1 w Leszczynach. Królem strzelców z dorobkiem 8 bramek został Tymoteusz Gańczorz z SP Stanowice.

Dekoracji drużyn oraz wyróżniających się zawodników dokonał Pan Marek Profaska Wicestarosta Powiatu Rybnickiego.

Dyrekcji Zespołu Szkół w Czerwionce Leszczynach serdecznie dziękujemy za gościnę i udostępnienie hali sportowej a Starostwu Powiatowemu za ufundowanie pucharów, medali, dyplomów oraz słodkiego poczęstunku. Dziękuję dyrektorom i wszystkim szkołom z terenu powiatu, które przyłączyły się do rozgrywek i pomogły w sfinansowaniu transportu. Dziękuję opiekunom drużyn i samym zawodnikom. Wielkie podziękowanie dla gospodarza obiektu czyli Panu Marcina Koczego, który w imieniu koordynatora oraz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego zabezpieczył i przeprowadził ten finał.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym oraz już dziś zapraszamy do przyszłorocznej edycji rozgrywek.

Organizatorem i koordynatorem turniejów finałowych był Uczniowski Klub Sportowy „GRACZ” z Lysek działając w ramach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego oraz szkoły, które włączyły się w organizację turniejów gminnych i półfinałów.

Bogusław Niestrój

ZSP Lyski

Powiatowy SZS w Rybniku

UKS „GRACZ” Lyski

« z 2 »
Skip to content