Laureaci konkursu na najlepszego strażaka OSP w Starostwie Powiatowym

Wczoraj 27.03.2024 w Starostwie Powiatowym w Rybniku odbyło się oficjalne wręczenie nagród najlepszym strażakom OSP w 2023 wytypowanych przez OSP w konkursie organizowanym przez Powiat Rybnicki. Nagrody wręczył Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Rybniku dh Wojciech Kasperzec.

Wręczono 78 nagród dla 26 OSP w Powiecie Rybnickim. Każda OSP wytypowała 3 najlepszych strażaków w 2023 roku. Była również okazja do złożenia najserdeczniejszych życzeń z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych i zmotywowania strażaków do aktywności w tworzeniu struktur OSP w 2024 roku. Laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.