Wolontariusze „Szlachetnej paczki” w Starostwie Powiatowym

W czwartek 18.01.2024 gościliśmy w Starostwie Powiatowym grupę wolontariuszy, którzy byli zaangażowani w realizację „Szlachetnej paczki” w gminie Czerwionka-Leszczyny. Z wolontariuszami spotkał się Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska i Kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorz Potysz. Wszystkim wolontariuszom należą się słowa wielkiego podziękowania za pracę którą wykonali oraz za poświęcenie i bezinteresowną pomoc tym którzy jej potrzebują. Powiat Rybnicki zawsze chętnie włącza się w akcję i w ramach możliwości sponsoruje pewne działania, które są niezbędne w realizacji tego szczytnego celu. Na zakończenie wolontariusze otrzymali drobne upominki i zapewnienie, że będą wspierani w kolejnych akcjach charytatywnych realizowanych w 2024 roku. Warto pomagać !!!

Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!!!