Witamy w gronie 100-latków

W środę 17.01.2024  Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec i Kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorz Potysz złożyli wizytę w domu Pani Karoliny Sobali w Czernicy, składając jej najszczersze życzenia urodzinowe. Dzień wcześniej Pani Karolina obchodziła swoje 100 – urodziny. Szanowna Jubilatka mieszka ze swoim synem, który na bieżąco opiekuje się mamą i dba o wygody życia codziennego. Córka mieszka w Wodzisławiu i drugi syn również doglądają  i na bieżąco opiekują się mamą. Pani Karolina pochodzi w Pstrążnej i poza problemami z poruszaniem się jest w pełni sprawna i można z nią porozmawiać z dużą przyjemnością na różne tematy. Doczekała się wnuków, prawnuków  i praprawnuków. Jeszcze raz Pani Karolinie serdecznie życzymy dożycia kolejnych lat w zdrowiu i otoczeniu kochającej rodziny.

Do zobaczenia za rok!