Spotkanie wigilijne z zawodowymi rodzinami zastępczymi z terenu powiatu rybnickiego

Wzorem poprzedniego roku dnia 18 grudnia odbyło się kolejne uroczyste spotkanie wigilijne zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rybniku.  Do udziału w spotkaniu zostały zaproszone rodziny zastępcze zawodowe z terenu powiatu rybnickiego. Spotkanie było okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Z rodzinami spotkali się Starosta Powiatu Rybnickiego – Damian Mrowiec, Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rybniku Pani Ewa Skiba a także pracownicy działu Pieczy Zastępczej.  Spotkanie było okazją do złożenia życzeń świątecznych i noworocznych. Starosta Powiatu  podziękował rodzinom zastępczym za trud, codzienną pracę oraz serce, jakie wkładają w wychowanie dzieci. Dla zaproszonych rodzin zostały przygotowane tradycyjne potrawy wigilijne a także drobny upominek. Była to dla nich nie tylko chwila wytchnienia ale i  okazja do wymiany doświadczeń.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wspaniałych, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia.