Jubileusz 25-lecia powstania Powiatu Wodzisławskiego

W dniu 18.10.2023 odbył się Jubileusz 25-lecia powstania Powiatu Wodzisławskiego. 25 lat temu 5 czerwca 1998 uchwalona została ustawa o samorządzie powiatowym. Wśród zaproszonych gości na uroczystości był także obecny Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec. Obchody Jubileuszu 25 lecia Powiatu Wodzisławskiego zaczęły się od uroczystej mszy świętej a później zaproszeni goście udali się na uroczystą sesję Rady Powiatu, gdzie mieli okazje zobaczyć film prezentujący historię powiatu oraz wysłuchać przemówienia Leszka Bizonia Starosty Powiatu Wodzisławskiego. Na zakończenie uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na bankiet.

Powiatowi Wodzisławskiemu życzymy dalszego rozwoju i realizacji zadań dla dobra wszystkich mieszkańców!