Uroczyste obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Czerwionce-Leszczyny

W miniony piątek 13.10.2023 odbyło się uroczysta akademia z okazji 250 rocznicy Komisji Edukacji Naukowej oraz Dzień Edukacji Narodowej. Dyrektor Zespołu Szkół Natalia Kuś przywitała wszystkich gości wśród których byli Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska, kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorz Potysz, Burmistrz Miasta i Gminy Czerwionka Leszczyny Wiesław Janiszewski  oraz Alicja Panfil Prezes ZNP Czerwionce-Leszczynach oraz złożyła życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. Starosta Damian Mrowiec i Wicestarosta Marek Profaska złozyli również najlepsze gratulacje nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty wręczając list gratulacyjny i kwiaty.

Na koniec akademii przeplatanej występami artystycznymi uczniów miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dyrektora szkoły. Wszyscy wyróżnieni  nagrodami Starosty zostaną uhonorowani  we wtorek 17.10.2023 w Starostwie Powiatowym w Rybniku.

Nagrody Starosty w tym roku otrzymają:

1. Agnieszka Denkowska – Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczyny

2. Dominika Siwek – Zespół Szkół Specjalnych w Czerwionce-Leszczyny

3. Jagna Wróblewska – Zespól Szkół w Czerwionce-Leszczyny

4. Katarzyna Kuźnik – Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Czerwionce-Leszczyny

5. Martyna Chrost – Zespół Szkół Specjalnych w Czerwionce-Leszczyny

6. Romualda Czukanow – Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczyny

Wszystkim nagrodzonym serdeczne gratulujemy i życzymy samych sukcesów w trudnej służbie dla edukacji młodych pokoleń.