Klub Seniora przy SITG KWK „Jankowice” z wizytą w Dworze w Łukowie Śląskim

W czwartek 12.10.2023 Galeria w Dworze w Łukowie Śląskim gościła  przedstawicieli Klubu Seniora przy SITG KWK „ Jankowice”. Organizatorem wizyty w Galerii była Elżbieta Pierchała Członek Zarządu Powiatu Rybnickiego, która razem ze Starostą Powiatu Rybnickiego Damianem Mrowcem pełniącym rolę gospodarza wizyty oprowadzali gości po obiekcie zapoznając ich z historią  Dworu i ciekawostkami związanymi z tym miejscem. Przedstawiciele Klubu Seniora im. Leona Adamczyka na zakończenie pobytu w Galerii  złożyli na ręce Starosty Damiana Mrowca specjalne podziękowania za poświęcony czas, okazaną życzliwość  i bezinteresowność oraz gratulacje i wyrazy uznania. Mamy nadzieję, że wizyta w Dworze w Łukowie Śląskim na długo pozostanie w ich pamięci i z pewnością w przyszłości z przyjemnością odwiedzą jeszcze raz to miejsce.