III LYSECKA PIĄTKA – czyli biegiem po lasach

Uczniowski Klub Sportowy „GRACZ” wraz z grupą biegową „Aktywni Lyski”,  ma przyjemność zorganizować a zarazem zaprosić Państwa wraz z dziećmi do organizowanego przez nas w niedzielę 1 października biegu przełajowego „III LYSECKA PIĄTKA – czyli biegiem po lasach!”. Głównym punktem imprezy jest 5 kilometrowy bieg przełajowy, który przeznaczony jest tak naprawdę dla każdego biegacza amatora w wieku 16+ (aby zostać sklasyfikowanym, dystans 5 km trzeba pokonać w czasie 1 godziny).

Dodatkowo w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach odbywać się będą biegi towarzyszące dla dzieci.

 Zapraszamy nie tylko biegaczy. Zapraszamy także każdego, kto chce kibicować podczas tego biegu. Cała impreza będzie miała charakter pikniku rodzinnego, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie (strefa zabawowa, zjeżdżalnie, pokazy OSP i inne).

Udział w pikniku oraz dzieci w biegach towarzyszących jest bezpłatny. Uczestnicy biegu głównego muszą się zarejestrować i opłacić niewielką składkę, która przeznaczona jest na organizację tegoż biegu (operator i obsługa systemu, pakiety startowe itp.).

Zapisy na https://zapisy.personalbest.pl/iii-lysecka-piatka-v9650 Tymczasem możecie się Państwo zapoznać się z regulaminem (godziny, kategorie wiekowe itp), który dostępny jest na naszym  Facebooku.

https://www.facebook.com/events/673734434204928/?active_tab=discussion

Skip to content