XII Gwieździsty Rajd Rowerowy Ścieżkami Powiatu Rybnickiego 2023

Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Rybniku wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym „GRACZ” zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Rybnickiego do udziału w „XII Gwieździstym Rajdzie Rowerowym Ścieżkami Powiatu Rybnickiego 2023”.

Prosimy o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za rejestrację uczestników Rajdu z Państwa obwodu szkolnego (uczniowie oraz ich opiekunowie). Istnieje możliwość zgłoszenia reprezentacji szkoły, która weźmie udział jako zorganizowana grupa zgodnie z zasadami Kodeksu Drogowego (kolumna maksymalnie 13 uczestników plus dwóch uprawnionych opiekunów).

Zarejestrowanych uczestników: indywidualnych – dorosłych i nieletnich z opiekunami prawnymi oraz reprezentację szkoły prosimy o zgłoszenie do piątku 22.09.2023 r. na adres mailowy: promocja@starostwo.rybnik.pl lub uks.gracz@wp.pl

W załączeniu regulamin, karta zgłoszenia i zgoda rodzica .