Piknik Rodzinny w Klubie Seniora

Dnia 28 czerwca 2023 r.  w Łukowskim Dworku Klub Seniora zorganizował Piknik Rodzinny. Organizatorzy zaprosili członków rodzin, znajomych oraz przyjaciół.
Uroczystego otwarcia dokonał Starosta Powiatu Rybnickiego – Damian Mrowiec zaś prowadzącą imprezę była Pani Justyna Włodarz-Witek. Starosta Rybnicki  podkreślił jak ważne są działania skierowane na rzecz Seniorów oraz na zwiększenie ich aktywności i uczestnictwa w życiu społecznym. Stowarzyszenie Urwis przygotowało natomiast atrakcje dla obecnych na pikniku dzieci, które oprócz zabaw częstowały się popcornem oraz przygotowaną przez siebie watą cukrową. Uczestnicy Klubu Seniora przygotowali dla wszystkich gości  pyszne wypieki oraz grochówkę. Na imprezie nie zabrakło również ogniska przy którym wspólnie pieczono kiełbaski. Przybyli goście  uczestniczyli w konkursach dotyczących wiedzy z zakresu okresu PRL, za uczestnictwo otrzymali słodki upominek. Zebrani  bawili się przy muzyce serwowanej przez zaproszonego na tę uroczystość DJ.

Zorganizowane spotkanie było okazją do zintegrowania środowiska Seniorów, wspólnego spędzenia czasu wolnego oraz doskonałą okazją do podtrzymania  więzi. Uczestnictwo w festynie zapewniło zgromadzonym dużo pozytywnej energii, uśmiechu oraz wprowadziło wszystkich w atmosferę wakacji.

PCPR Rybnik