Hufiec Ziemi Rybnickiej im. Józefa Pukowca świętował 100-lecie istnienia

Przez ostatni weekend na Kampusie w Rybniku było wielkie harcerskie święto, ponieważ Hufiec Ziemi Rybnickiej liczący obecnie 500 harcerzy świętował 100-urodziny. Na uroczystościach zjawili się zaproszeni goście a Powiat Rybnicki reprezentowała Sekretarz Powiatu Rybnickiego Katarzyna Wawoczny. Było wiele atrakcji z konferencją, wystawy, piknikiem, pokazem wojskowym straży granicznej, uroczystym apelem harcerskim. Było wręczenie odznaczeń i wyróżnień a także program artystyczny, poczęstunek, msza święta, a na zakończenie tradycyjne ognisko harcerskie Wszystkim harcerkom i harcerzom oraz komendant hufca Patrycji Bielaczek serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych lat harcerskiej przygody.

Foto: rybnik.com.pl