IX Grand Prix Okręgu Śląsk Południe

Dnia 03.05.2023 w Karczmie Strzelec odbył się Turniej Skata Sportowego Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Jejkowice. W zawodach wzięło udział 60 zawodników, w tym 3 niezrzeszonych, reprezentujących Powiat Rybnicki i okolice.

Finalnie w rozgrywkach pod kierownictwem Grzegorza Wojaczka i sędziego Eugeniusza Cyrana zwyciężył Rudolf Brzoza (WOKiR Połomia), na drugim miejscu znalazł się Adam Juraszek (S.C. STRAŻAK Głożyny), a na trzecim Józef Marcol (TKKF RELAKS Wodzisław Śląski).

W imieniu Starosty Powiatu Rybnickiego Damian Mrowca, puchary i nagrody  wręczył Radny Powiatu Rybnickiego Bogusław Niestrój.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wygranych w  turniejach skata sportowego.