Śląski Oddział Regionalny ARiMR organizuje spotkanie informacyjne dla pszczelarzy dotyczące możliwości  pozyskiwania wybranych form wsparcia udzielanego przez Agencję Restrukturyzacji  i Modernizacji Rolnictwa oraz zadań realizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie w dniu 03.03.2022r. o godz. 11:00 podczas którego omówimy:

– Pomoc dla pszczelarzy – Programy pomocy krajowej –  pszczoły – pomoc do przezimowanych rodzin  pszczelich – Śląski Oddział Regionalny ARiMR

– Restrukturyzacja małych gospodarstw – Śląski Oddział Regionalny ARiMR

– Kredyty preferencyjne – Śląski Oddział Regionalny ARiMR

– Doświadczenia płynące z realizacji Krajowego Programu Wsparcia Pszczelarstwa od 2004 roku do      2022 roku – Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych o podanie adresu email ze wskazaniem powiatu z którego Państwo pochodzą celem otrzymania zaproszenia z linkiem do udziału w spotkaniu.

Powyższe informacje proszę przesłać na jeden z poniższych adresów e-mail do dnia 28.02.2022r.

Aneta.Kolodziejska@arimr.gov.pl

pawel.glinski@arimr.gov.pl

Zaproszenie zostanie wysłane 1 dzień przed spotkaniem, które odbędzie się na platformie Microsoft Teams.

Instrukcja do uruchomienia programu zostanie przesłana w linku z zaproszeniem.

W przypadku dużego zainteresowania spotkaniem zostaną zorganizowane dwie oddzielne sesje, w różnych terminach.