II Dyktando Przasnyskie

W najbliższą niedzielę, 21.02.2021 r., odbędzie się II Dyktando Przasnyskie. Wydarzenie odbędzie się oczywiście przez internet, czyli w sposób wygodny i bezpieczny.

Dyktando przygotowano w dwóch kategoriach: Zamkniętej, przeznaczonej dla dorosłych mieszkańców miasta Przasnysz i powiatu przasnyskiego, oraz Otwartej, w której mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, bez względu na wiek oraz miejsce zamieszkania.

II Dyktando Przasnyskie rozpocznie się o godzinie 16:00 (21 lutego 2021 r.). Każdy uczestnik będzie miał 20 minut na rozwiązanie specjalnie na tę okazję przygotowanego tekstu. Liczy się poprawność udzielanych odpowiedzi oraz czas – im szybciej ktoś rozwiąże, tym lepiej. Z tego powodu warto wcześniej poznać sposób rozwiązywania dyktand online, wypełniając kilka spośród 5 tys. dyktand dostępnych w portalu Dyktanda.pl.

Już teraz można zarejestrować się do właściwej kategorii na stronie https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Udział w II Dyktandzie Przasnyskim jest bezpłatny, a dla najlepszych uczestników przygotowano nagrody. Zapraszamy do ortograficznych potyczek w imieniu organizatorów: Burmistrza Miasta Przasnysz, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu oraz serwisu Dyktanda.pl!

Skip to content