Ogólnopolskie badanie potrzeb mediów lokalnych

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza do udziału w akcji społecznej, której celem jest wsparcie mediów lokalnych funkcjonujących na terenie Państwa gminy.
Wiedząc jak istotną rolę odgrywają media w kształtowaniu społeczeństwa obywatelskiego, Centrum Rozwoju Lokalnego podjęło się przeprowadzenia „Ogólnopolskiego Badania Potrzeb Mediów Lokalnych”, którego celem jest poznanie i analiza potrzeb mediów o zasięgu lokalnym. 
Pozyskane wyniki pozwolą przygotować ogólnodostępny raport, na podstawie którego będą opracowywane projekty i inicjatywy ukierunkowane na poprawę sytuacji mediów lokalnych.

Nawiązanie kontaktu z mediami pozwoli na  dostarczenie im darmowych informacji prasowych o przedsięwzięciach prospołecznych, a także nawiązanie partnerstwa przy organizacji inicjatyw lokalnych i ogólnopolskich, adresowanych dla różnych grup wiekowych. Przykładem aktualnie realizowanej inicjatywy jest ogólnopolska akcja „Dzieci uczą rodziców”, w której uczestniczy 4800 placówek z całej Polski.Link do formularza kontaktowego: https://forms.gle/gCLSaW7idvaqjr7cA

Skip to content