Konkurs „Najlepszy Strażak Ochotnik Powiatu Rybnickiego w 2020 r.” rozstrzygnięty

Wczoraj, 10 grudnia, w budynku Starostwa odbyło się wręczenie nagród w pierwszej edycji konkursu „Najlepszy Strażak Ochotnik Powiatu Rybnickiego w 2020 r.”. Wydarzenie to ma na celu pokazanie, że praca strażaków ochotników w naszym powiecie jest zauważana i doceniana.

Zgłoszono 47 strażaków z 16 OSP. Udział wzięły straże z Czerwionki, Czernicy, Gaszowic, Książenic, Palowic, Jejkowic, Żytnej, Zwonowic, Bełku, Pstrążnej, Przegędzy, Lysek, Szczejkowic, Leszczyn, Dębieńska Wielkiego i Jankowic. Starosta Rybnicki Damian Mrowiec osobiście podziękował laureatom za ich społeczną pracę, pogratulował i wręczył nagrody.

Wszystkim pracownikom OSP dziękujemy za odwagę, profesjonalizm i poświęcenie, jakie wykazują podejmując niebezpieczne zadania, a także za gotowość do niesienia pomocy innym. Życzymy niewyczerpanej siły i wytrwałości, satysfakcji z pracy, szczęśliwych powrotów ze wszystkich akcji oraz zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.