100 urodziny Romana Sarwy z Czerwonki – Leszczyn

Piękny Jubileusz 100 – lecia urodzin obchodził w dniu 05.05.2020 r. Pan Roman Sarwa mieszkaniec naszego Powiatu. Z tej okazji dostojnemu Jubilatowi życzenia w imieniu Zarządu i Rady Powiatu  złożył Wicestarosta Rybnicki Marek Profaska, życząc zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz kolejnych jubileuszy.
Pan Romna, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą, a humor mu dopisuje każdego dnia. Recepty na długowieczność nie podaje, ale w domu, w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek. To stąd bierze się radość życia Pana Romana oraz życzliwość dla ludzi.
Pan, Roman wiele w życiu przeżył i na własne oczy widział zmiany zachodzące w naszym regionie na przestrzeni wieku. Z pewnością może być dumny myśląc o swoim życiu, które jest niewyczerpalną skarbnicą wiedzy, mądrości i doświadczeń dla wielu pokoleń mieszkańców naszego Powiatu. Większość ludzi czerpie obficie z tej mądrości, ponieważ Pana sędziwy wiek jest naszym wspólnym, drogocennym darem.

Szanowny Jubilacie, życzymy Panu jeszcze raz wszelkiej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pana źródłem szczęścia i upływa w spokoju, zdrowiu i miłości najbliższych. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Skip to content