Kolejne Jasełka w ZSS w Czerwionce-Leszczynach za nami

13 grudnia, Zespół Szkół Specjalnych zamienił się w  prawdziwy raj świątecznych inspiracji i wspólnego świętowania przy pięknych występach artystycznych dzieci, śpiewu kolęd oraz wspólnego dzielenia się radością.

W pięknym przedstawieniu uczestniczył Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, który złożył wszystkim serdeczne życzenia na nadchodzące święta, Kierownik Referatu Oświaty Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorz Potysz, Radni Powiatu Rybnickiego Gabriela Grochla, Michał Cichoń, Bogusław Niestrój oraz dyrektorzy placówek powiatowych a także dzieci ze swoimi rodzicami. Wszystkim wykonawcom oraz nauczycielom, którzy przygotowali przedstawienie gratulujemy i bardzo dziękujemy. Wszystkim życzymy pięknych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia !!