25-lecie Samorządu Województwa Śląskiego

Wczoraj 25.09.2023 w murach  prestiżowej siedziby NOSPR odbyło się 25-lecia Samorządu Województwa Śląskiego. Była to okazja do świętowania ćwierćwiecza samorządowych  poczynań ale też moment do podziękowań osobom które z niezwykłą pasją i zaangażowaniem  przyczyniają się do rozwoju naszej małej Ojczyzny zarówno na poziomie województwa  jak i poszczególnych gmin i powiatów. Obecny na tej uroczystości był także Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, który z rąk Marszałka Jakuba Chełstowskiego oraz prof. Jerzego Buzka  otrzymał statuetkę „Super Starosta”.

Dla Starosty Damiana Mrowca przyszłość powiatu rybnickiego zawsze była i będzie bardzo ważna. Zarówno małe inwestycje jak te większe są wizytówką tego co przez ten okres udało się zrobić by w powiecie rybnickim lepiej się żyło.  Były inwestycje drogowe dla mieszkańców, edukacyjne dla dzieci i młodzieży,  jak również kulturalne, które stanowią o naszej tożsamości, przypominają o historii i korzeniach.

Staroście Damianowi Mrowcowi, marszałkom, prezydentom, burmistrzom i wójtom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy.

Skip to content