101 urodziny pani Magdaleny Skoczykłoda z Bełku! Były kwiaty, upominki i mnóstwo serdecznych życzeń

Wczoraj 7.08.2023 Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska i Kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorz Potysz odwiedzili szanowną Jubilatkę w jej domu w Bełku. Pani Magdalena skończyła 101 lat 27.07.2023, ale dopiero wczoraj była okazja aby złożyć jej osobiście najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Tak jak przed rokiem ugościła nas bardzo serdecznie razem z synem Tadeuszem i praktycznie rzecz biorąc nie zauważyliśmy różnicy, była tak samo uśmiechnięta i zadowolona z życia tak jak rok wcześniej oraz pilnowała cały czas żebyśmy się częstowali.

Jeszcze raz Pani Magdalenie składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, aby każdy następny dzień był pogodny, pełen radości i uśmiechu w otoczeniu najbliższej rodziny. Do zobaczenia za rok na 102 urodzinach!