NAJSTARSZA MIESZKANKA ŚLĄSKA I POWIATU RYBNICKIEGO ANNA GAWŁOWSKA OBCHODZI JUBLIEUSZ 110 LAT ŻYCIA

W dniu dzisiejszym 6.06.2023 Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska oraz Kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorz Potysz osobiście złożyli życzenia Wspaniałej Jubilatce Annie Gawłowskiej, która obchodzi 110 lat życia. Jest drugą w Polsce najstarszą żyjącą aktualnie mieszkanką. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni, że mieszkanka naszego powiatu dożyła w świetnej kondycji takiego wieku. Jest to też zasługa jej córki Urszuli, która z nią mieszka i na co dzień wspaniale się opiekuje.

JESZCZE RAZ SZANOWNA PANI ANNO !

W imieniu Zarządu Powiatu i wszystkich mieszkańców Powiatu Rybnickiego pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje i życzenia z okazji tak szczególnego jubileuszu 110 urodzin. To okoliczność wyjątkowa i uroczysta, niewielu ludzi bowiem będzie miało okazję doświadczyć tak pięknego wieku w swoim życiu. Obserwowała Pani rozwój powiatu na przestrzeni lat oraz lokalną historię. To piękne doświadczenie patrzeć jak zmienia się rzeczywistość, wspominać jak dorastały kolejne pokolenia. Życzymy dużo zdrowia, radości i uśmiechu a także, aby dalsze lata życia mijały w miłości i otoczeniu najbliższych osób.