Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym

Przedszkole nr 1 „Promyczek” wraz z Wydziałem Edukacji zorganizowało Gminny Dzień Edukacji Narodowej dla nauczycieli, rodziców i uczniów. Podczas uroczystości przedszkole zaprezentowało talenty i patriotyzm swoich wychowanków, a także historię przedszkola.

W wydarzeniu udział wzięli:

• Wiesław Janiszewski – Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka – Leszczyny
  • Bernard Strzoda – Przewodniczący Rady Miejskiej
  • Marek Profaska – Wicestarosta Powiatu Rybnickiego
  • Aleksandra Derska -Zastępca Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Rybniku
  • Iwona Flajszok – naczelnik Wydziału Edukacji

Podczas uroczystości złożono najlepsze życzenia z okazji tego wyjątkowego święta oraz rozdano wiele nagród dla dyrektorów, nauczycieli, pracowników i uczniów.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim dyrektorom i nauczycielom oraz życzymy wielu sukcesów, cierpliwości i radości z wykonywanej pracy, a uczniom aby każdy dzień był niezapomnianą przygodą na drodze edukacji.

Foto: UGiM Czerwionka – Leszczyny