II Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO’2022

Już 6 października br. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędą się II Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO’2022. Wydarzenie to jest doskonałą okazją na zaprezentowanie lokalnych firm, ich usług i dostępnych produktów szerszej publiczności w jeden dzień! Targi Biznesu stały się stałym miejscem spotkań ludzi biznesu z subregionu zachodniego woj. śląskiego. STARTUPOVO to jedyne takie wydarzeniem w naszym okręgu zrzeszając mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z wielu branż, a także firmy nowo powstałe o wysokim potencjale rozwojowym.

Zeszłoroczne Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO zostały ciepło przyjęte przez odbiorców, dlatego też to wydarzenie branżowe odbędzie się ponownie. Podczas targów przedsiębiorcy mają okazję nawiązać współpracę z kontrahentami, wypromować swój biznes, wprowadzić swoją firmę na całkiem nową ścieżkę rozwoju i zdobyć nowych klientów.

Targi to jednak nie tylko okazja do prezentacji posiadanych towarów i usług, ale także szansa na wzięcie udziału w warsztatach prowadzonych przez ekspertów, jak i licznych prezentacjach poszerzających wiedzę i pozwalających na zdobycie nowych informacji na temat tego, jak rozwijać biznes, aby odnieść sukces w branży. W tym roku na prośbę Miasta Jastrzębia-Zdroju do Targów dołączy także wydarzenie dodatkowe – Konferencja Gospodarcza oraz spotkania Stowarzyszenia Gmin Górniczych, gdzie omówiona zostanie tematyka transformacji subregionu.

Dodatkową atrakcją będzie też poza częścią biznesową część Targowa poświęcona lokalnym rzemieślnikom oraz twórcom handmaidowym z Polski, Czech i Ukrainy – EKOBAZAR.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://blueform.pl/targi/ lub https://www.facebook.com/bluform/events.
Zachęcamy do promowania wydarzenia na swoich stronach internetowych lub mediach społecznościowych.

Załączniki

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
pdf Zaproszenie. Cennik. STARTUPOVO_2022 2 MB 106
Skip to content