XXV Rajd Pieszo-Kolarski „Ramżów” za nami

Członkowie PTTK Koło „Ramża” z Czerwionki-Leszczyn wraz z MOSiR Czerwionka-Leszczyny, w niedzielę 3 kwietnia br., XXV Rajdem Pieszo-Kolarskim „Ramżów” rozpoczęli sezon rowerowy 2022. Mimo chłodnej i deszczowej aury, na mecie rajdu, którą usytuowano na placu targowym w Czerwionce, pojawiło się 74 rowerzystów, których gorąco powitał kierownik mety Grzegorz Mücke. Organizatorzy poczęstowali uczestników gorącą kawą, herbatą i słodyczami oraz przeprowadzili 3 konkursy sprawnościowe z cennymi nagrodami, ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe z Rybnika, Urząd Gminy i Miasta  Czerwionkę-Leszczyny, MOSiR Czerwionka – Leszczyny, Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku oraz Koło PTTK „Ramża”. Zwycięzcom konkursów nagrody wręczali Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska oraz komandor rajdu Marian Niewiński. Puchar dla najliczniejszej drużyny spoza miasta zdobyła ekipa „Wandrus” z Żor, a z powiatu rybnickiego byli to uczniowie z SP Szczejkowice.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych takich imprezach.