103 urodziny Bronisławy Chowaniec z gminy Jejkowice w Powiecie Rybnickim

14 luty 2022 był dniem wyjątkowym, bo właśnie wtedy, swoje 103. urodziny obchodziła Pani Bronisława Chowaniec z Gminy Jejkowice, która jest prawdziwą i niewyczerpalną skarbnicą życiowej mądrości i doświadczenia. To chwila niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas będzie miało okazję doświadczyć tak wspaniałego momentu w swoim życiu. Pani Bronisława z całą pewnością może być dumna ze swojego sędziwego wieku, ponieważ obserwowała historię naszego powiatu oraz kraju, którą my znamy z podręczników.

W imieniu Zarządu i Rady Powiatu, życzenia wyjątkowej Solenizantce złożyli Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec oraz Radna Gminy Jejkowice Mariola Holona, życząc wszelkiej pomyślności, nieustającej pogody ducha, szczęścia, kolejnych lat w zdrowiu oraz samych radosnych chwil spędzonych w spokoju i miłości oraz w gronie troskliwych i życzliwych osób. Do zobaczenia za rok!

103 Urodziny Bronisławy Chowaniec