Jesienny relaks Seniorów w Termach Chochołowskich

Dnia 19 października 2021 r. Klub Seniora z Łukowa Śląskiego oddał się  wodnym  szaleństwom w największym kompleksie termalnym na Podhalu. Grupa Seniorów wcześnie rano  wyruszyła autokarem do Term Chochołowskich. W czasie pobytu Seniorzy korzystali
z kąpieli w basenach z wodą termalną, wodą solankową oraz z basenów zewnętrznych. Nie zabrakło też atrakcji typu łaźnia parowa, grota solna oraz sauna sucha. W tak urokliwym miejscu podczas wspólnego obiadu uczestnicy mogli podziwiać piękne widoki Tatr.
Z pewnością chwile spędzone w podhalańskim  kompleksie SPA & Wellness należały do przyjemnych i relaksacyjnych.

    
Ponadto w Klubie Seniora  dzieje się baaardzo dużo…… Seniorzy  potrafią aktywnie i twórczo organizować  czas wolny. W ostatnim czasie Panie postanowiły, że spróbują swoich sił w nieco już zapomnianych robótkach ręcznych. Na stołach znalazły się kolorowe sznurki bawełniane i szydełka.  Panie z dużym zaangażowaniem przystąpiły do „sztrykowania”. Panowie w tym czasie postanowili zagrać w towarzyską grę liczbową Rummikub. Zatem kolejne październikowe popołudnie w Klubie należy zaliczyć do udanych. Oczywiście nie można pominąć efektu prac naszych Seniorek, które wykonały piękne plecione  torby.      

 PCPR Rybnik      

 

Skip to content