Wyjątkowe urodziny najstarszej mieszkanki naszego powiatu! Pani Anna skończyła 107 lat!

Wyjątkowe urodziny obchodziła 6 czerwca 2020 r. najstarsza mieszkanka Powiatu Rybnickiego, Pani Anna Gawłowska. Solenizanta skończył 107 lat!
Z tej okazji w imieniu Zarządu Powiatu Wicestarosta Rybnicki Marek Profaska wraz z Burmistrzem Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesławem Janiszewskim złożył Jubilatce najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności oraz wręczył bukiet kwiatów z upominkiem.


Pani Anna urodziła się w Cieszynie. W 1936 roku wyszła za mąż, a 1947 przeprowadziła się do Czerwionki. Ze swoją rodziną mieszkała najpierw przy Al. św. Barbary, a potem w leszczyńskim zamku. Jest osobą niezwykle pogodną, życzliwą, bardzo lubianą. Aktualnie mieszka ze swoją córką, która się nią opiekuje.
Szanownej Jubilatce jeszcze w imieniu wszystkich mieszkańców Powiatu Rybnickiego składamy najszczersze gartulacje oraz życzenia. To chwila niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas będzie miało okazję doświadczyć tak wspaniałego momentu w swoim życiu. Należy Pani do głęboko doświadczonego w burzliwych dziejach Polski pokolenia. Będąc świadkiem wielu trudnych, ale i doniosłych wydarzeń w historii Polski, obserwowała Pani również historię lokalną naszego powiatu. To piękne doświadczenie patrzeć jak zmieniała się rzeczywistość, jak dorastali nasi najbliżsi. Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym świętem, jest chwilą radości dla Pani i Pani bliskich. Życzę dużo zdrowia oraz tego aby kolejne dni i lata mijały w atmosferze miłości, a także wzajemnego wsparcia. Niech szczęście, jakim obdarzył Panią los przyniesie wiele radości w życiu codziennym.
Do zobaczenia za rok!

Skip to content