Honorata Węglorz

Mieszkanka Bogunic, gmina Lyski. Urodzona w 1972r. Mężatka, 3 dzieci. Wykształcenie wyższe pedagogiczne. Absolwentka : Studium Nauczycielskiego w Raciborzu – kierunek Wychowanie Przedszkolne , Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie – kierunek Nauczanie Początkowe oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi – kierunek Surdopedagogika. Od 1995r pracuje jako nauczycielka wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Publicznym w Lyskach oraz jako surdopedagog w szkole i przedszkolu w Lyskach.
Pełni funkcję wiceprzewodniczącej Społecznej Powiatowej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych działającej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy Starostwie Powiatowym w Rybniku. Jest działaczką społeczną – czynnie wspiera lokalne organizacje społeczne i pozarządowe – jest członkiem Rady Sołeckiej w Bogunicach oraz aktywną działaczką w Kole Gospodyń Wiejskich w Bogunicach.

Członek Komisji Oświaty i Pomocy Społecznej, Komisji Drogownictwa, Transportu, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego oraz Komisji Kultury, Sportu, Zdrowia i Promocji.

Wybrana z listy Komitetu Wyborczego Śląska Partia Regionalna


Wróć

Skip to content