UROCZYŚCIE I ŚWIĄTECZNIE

Z rodzicami i zaproszonymi gośćmi, wśród których byli, Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska, przedstawiciel firmy Beker – Warkop Krzysztof Szymiczek, Wicedyrektor Zespołu Szkół Adam Głombik, lekkoatleci podsumowali swoje starty w 2019. 38 zdobytych medali w tym 27 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych to wynik naszych startów w imprezach mistrzowskich ( mistrzostwa Śląska, makroregionu, zawody ogólnopolskie). Dwa rekordy Śląska Klaudii Chrostek w biegu na 60m i 100m. Rekord Czwartków Lekkoatletycznych Leny Zawadzkiej na dystansie 60m . Dwa powołania do kadry Śląska dla Darii Górczewskiej (skok w dal) i Jakuba Lisaka (rzut oszczepem). Reprezentacyjne starty Klaudii i Leny w Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym w Łowiczu. Wspaniała sportowa, rodzinna atmosfera przy przepysznych wypiekach przygotowanych przez rodziców, prezentacja na wesoło autorstwa zawodników. Na koniec wspólna kolęda. Dziękujemy.

• UROCZYŚCIE I ŚWIĄTECZNIE_1
  • Hits: 191