Lato w Powiecie Rybnickim

Mimo, iż na kalendarzach astronomiczne lato rozpocznie się dopiero za kilka dni, nie brakuje nam wysokich temperatur, długich ciepłych dni, magii kolorów, które nam serwuje natura.  Każdy przechodzień ma w sobie pokłady pozytywnej energii, dzięki której stale się uśmiecha. Letni wiaterek kryje w sobie jakąś tajemniczą moc spokoju, a promienie letniego słońca delikatnie muskają naszą skórę sprawiając mam wiele przyjemności. Także nasz powiat o tej porze roku ukazuje swe niecodzienne oblicze. Setki gatunków roślin stapia się w całą masę zielonego raju.

Kwiaty rozsadzone na każdym kroku sprawiają, że nasze samopoczucie znacznie się poprawia, a każde nawet to najmniejsze życie toczy teraz swoją grę. Od czasu do czasu pada deszcz, czasami przychodzi burza. Nie załamuj się! Może zaświeci słońce, a na niebie pojawi się tęcza?

Lato, to naprawdę dobry czas, żeby wyjść z domu. A u nas, w Powiecie Rybnickim nie brakuje miejsc gdzie można odpocząć na ławce w parku czytając dobrą książkę i słuchając  rozćwierkanych ptaków. Można także skorzystać z licznych szlaków pieszych i rowerowych podziwiając piękne łono natury, a także zabytki. Zachęcamy wszystkich do korzystania z pierwszych ciepłych dni na łonie natury.

• Lato w Powiecie Rybnickim_1
  • Hits: 514