Od początku marca w Teatrze Ziemi Rybnickiej trwa wernisaż wystawy malarstwa Renaty Filipovej, znanej czeskiej artystki mieszkającej niedaleko Karwiny, która poza malarstwem tworzy obrazy i kompozycje przestrzenne innymi technikami. Oprawę muzyczną wydarzenia przygotowała wnuczka malarki Karolina Machȕ, która przyleciała na to wydarzenie z Londynu i wykonała piosenki ze światowych musicali. W wystawie uczestniczył Starosta Rybnicki Damian Mrowiec, Elżbieta Pierchała Członek Zarządu Powiatu Rybnickiego oraz Halina Karwot Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej. Na wystawę, która potrwa do 12 kwietnia 2020 r. serdecznie zapraszamy.

• Wystawa malarstwa Renaty Filipovej „Jestem jaka jestem” w Teatrze Ziemi Rybnickiej _1
  • Hits: 85
  • Wystawa malarstwa Renaty Filipovej „Jestem jaka jestem” w Teatrze Ziemi Rybnickiej _2
  • Hits: 89