Nałogi, agresja – droga donikąd

Dnia 20 listopada 2019 roku odbyła się w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym w Czerwionce – Leszczynach konferencja w ramach Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Powiecie Rybnickim pt. ,,Nałogi, agresja – droga donikąd”.
Spotkanie odbyło się w formie słowno – muzycznej w wykonaniu zespołu Jacek Dewódzki Band, który poruszył tematykę przemocy i uzależnień.
Niniejsza konferencja była kierowana dla około 500 uczniów z szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu rybnickiego. Mieliśmy zaszczyt również gościć Kierownika Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorza Potysza, Przewodniczącego Komisji Oświaty i Pomocy Społecznej  Bogusława Niestroja a także przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Rybniku oraz Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu powiatu.

• Nałogi, agresja – droga donikąd_1
  • Autor: PCPR Rybnik