Turniej Skata o Puchar Starosty Powiatu Rybnickiego w Lyskach

W niedzielę 15.09.2019 r. w sali OSP Lyski odbył się turniej skata XXX GPO o Puchar Starosty. W zawodach wzięło udział 52 zawodników, wśród których mogliśmy zobaczyć Wicestarostę Marka Profaskę.

Zwycięzcą pierwszej serii został Zbigniew Pyrchała natomiast zwycięzcą całego turnieju został Adam Juraszek reprezentujący Strażaka Głożyny , który zdobył 2860 punktów. Drugie miejsce z wynikiem 2763 zdobył Marek Skupień - reprezentant Herkulesa Rydułtowy, trzecie miejsce natomiast zajął Wojciech Pielacz zawodnik GKS Dąb Gaszowice. W kategorii juniorskiej najlepszym zawodnikiem okazał się Denis Połednik. Nagrody zwycięzcom wręczył Starosta Rybnicki Damian Mrowiec. Zawody zostały rozegrane zgodnie z regulaminem PZ SKAT, w duchu fair play. Wszystkim graczom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

• Turniej Skata o Puchar Starosty Powiatu Rybnickiego w Lyskach_1
  • Hits: 71