I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

W ostatni weekend wakacji tj.31 sierpnia – 1 września w Kamieniu na terenie ośrodka MOSiR odbyła się I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych zorganizowana przez rybnicki oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Na wystawie mogliśmy podziwiać znane rasy psich piękności tj. maltańczyk, owczarek niemiecki, polski owczarek podhalański, yorkshire terrier, cavalier king charles spaniel, oraz rasy mniej znane jak np.: shikoku, elkhund, schipperke. Wśród miłośników czworonogów nie mogło zabraknąć Starosty Rybnickiego Damian Mrowca, który z sędziami obserwował zmagania psów rasowych różnych grup na ringach oraz został zaproszony do pokrojenia tortu. Oprócz Starosty uczestnikami wystawy byli Wicestarosta Marek Profaska Burmistrz Czerwionki - Leszczyn Wiesław Janiszewski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Rybnickiego Izabella Salamon.  Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, sędziom oraz właścicielom czworonożnych pupilów serdecznie dziękujemy za udział oraz do zobaczenia za rok na II edycji Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Rybniku.

• I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych _1
  • Hits: 69