Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Warnie już za nami

W dniach 16–17 maja w Warnie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. Zawodnicy Klubu Karate Kyokushin Team Bełk mają za sobą znakomity występ i ogromny powód do dumy! Spośród trójki reprezentantów Julia Wołodkowicz sięgnęła po złoty medal Mistrzostw Europy i tym samym obroniła zeszłoroczny tytuł Mistrzyni Europy. Ogromne gratulacje – jesteśmy niesamowicie dumni!

Szymon Kurka i Maciek Bielański również pokazali wielkie serce do walki. Po pewnych zwycięstwach w pierwszych pojedynkach, w kolejnych – bardzo wyrównanych i stojących na wysokim poziomie – po decyzji sędziów musieli uznać wyższość rywali. Wracają jednak bogatsi o bezcenne doświadczenie i pokazali charakter prawdziwych wojowników. W drugim dniu Mistrzostw medale zdobyli: złoto sensei Tomasz Maturski oraz brąz Natalia Kopsydra. Zawodnicy godnie reprezentowali Klub Karate Kyokushin Team Bełk, Powiat Rybnicki oraz Polskę na europejskiej arenie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom i życzymy dalszych sukcesów!

Przejdź do treści