Za nami Tydzień Godności Osób z (Nie)pełnosprawnością pod hasłem MOCNI
Tydzień Godności Osób z (Nie)pełnosprawnością pod hasłem MOCNI zakończyłem wyjątkowym wydarzeniem na stadionie MOSiR w Czerwionce-Leszczynach. To był dzień pełen ruchu, uśmiechu, dobrej energii i wspólnego działania. Hasło MOCNI nabrało dla mnie szczególnego znaczenia — to odwaga, wytrwałość, odkrywanie siebie, radość tworzenia i świadomość, że każdy jest ważny.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia Największe brawa do Uczniów — za każdy krok, uśmiech i pokazanie, że prawdziwa siła tkwi we wspólnocie i próbowaniu mimo trudności.
Foto ZSS Cz-L
