XXIII  Targi Pracy za nami

Dzisiaj 22.05.2024 w Okrąglaku w Rybniku odbyły się Targi Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku. Targi jak zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem pracodawców i przedsiębiorców. Udział w targach  potwierdziło 27 wystawców z różnych branż oraz przedstawiciele największych firm z naszego regionu takich jak: Tenneco Automotive, Classen – Pol, Purmo, Marat, Dino Polska czy Eko – Okna. W targach oprócz Dyrektor PUP w Rybniku Anny Michalczyk uczestniczył Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec i Prezydenta Rybnika Piotr Kuczera. Zostało zaprezentowanych 1258 ofert pracy czyli więcej niż przed rokiem. Były również oferty dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Obecnie stopa bezrobocia w Rybniku wynosi 2,9% i utrzymuje się na stałym poziomie. Mamy nadzieję, że wiele osób znalazło swoją ofertę i podejmie pracę w najbliższym czasie. Życzymy powodzenia!!!

Foto: rybnik.eu