Dzień Matki w Dworze w Łukowie Śląskim

W środę  24.05.2023 odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki Koła Gospodyń Wiejskich ze Świerklan, w którym uczestniczył Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec oraz Radna Halina Karwot. Podczas spotkania wszyscy goście mieli okazję zwiedzić galerię i podziwiać piękne obrazy  w Łukowskim Dworze oraz posłuchać historii jej powstania. Wspólnie spędzone popołudnie uświetnił smaczny poczęstunek, podczas którego była okazja do ciekawych rozmów, wymiany doświadczeń  i poglądów.

Wszystkim MAMOM z okazji zbliżającego się święta życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu chwil przepełnionych radością i optymizmem. Życzymy, aby każdego dnia na Waszych twarzach gościł uśmiech, a miłość , którą obdarowujecie Swoje dzieci, wracała do Was przez cały czas, tak aby Dzień Matki trwał cały rok.