Przedszkolaki na Halowych Mistrzostwach w Piłce Nożnej

W dniu 23.05 w Zespole Szkół w Czerwionce – Leszczynach miały miejsce Halowe Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej. Na zawodach jako gość pojawił się Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska, który wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Czerwionka – Leszczyny Wiesławem Janiszewskim miał zaszczyt uroczyście otworzyć to wydarzenie. W tegorocznej edycji Mistrzostw Przedszkolaków w Piłce Nożnej uczestniczyły następujące przedszkola:

• Przedszkole nr 1 „Promyczek” w Czerwionce-Leszczynach
  • Przedszkole nr 3 w Czerwionce-Leszczynach
  • Przedszkole nr 6 „Pod Jarzębiną” w Czerwionce-Leszczynach
  • Przedszkole nr 7 „Skarbnikowa willa” w Czerwionce-Leszczynach
  • Przedszkole nr 8 „Krasnala Hałabały” w Czerwionce-Leszczynach
  • Przedszkole nr 10 im. Juliusza Tuwima w Czerwionce-Leszczynach
  • Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy w Czerwionce-Leszczynach
  • Przedszkole w Bełku
  • Oddział Przedszkolny przy SP Szczejkowice w Czerwionce-Leszczynach

Drużyny rywalizowały ze sobą w trzyminutowych meczach w systemie każdy z każdym, a finalnie wygrała drużyna z Przedszkola nr 1 „Promyczek” w Czerwionce-Leszczynach, drugie miejsce zajęła drużyna z Przedszkola nr 6 „Pod Jarzębiną” w Czerwionce-Leszczynach, a trzecie przypadło Przedszkolu nr 3 w Czerwionce-Leszczynach.

Wyróżniono również najlepszego strzelca zawodów, którym okazał się być Robert Sypkowski.

Wszyscy uczestnicy otrzymali od Wicestarosty Powiatu Rybnickiego Marka Profaski dyplomy, medale i nagrody, a zwycięskie drużyny odebrały również puchary.

Foto: UGiM Cz-L