XI Grand Prix Okręgu Śląsk-Południe 2023 o Puchar Starosty Rybnickiego

W ostatnią sobotę, 13.05 odbył się XI Grand Prix Okręgu Skata Śląsk Południe za 2023 rok o Puchar Starosty Rybnickiego. W zawodach uczestniczyło 40 osób, z których 5 z klubu/sekcji SILESIA Rybnik. Jak zawsze w przypadku takich wydarzeń pojawił się również Starosta Powiatu Rybnickiego – Damian Mrowiec, który wręczył nagrody i złożył gratulacje.

Ostatecznie w turnieju pod kierownictwem Mariana Pielacza trzej najlepsi zawodnicy zajęli odpowiednio:

I miejsce – Tomaszewski Bolesław (GKS DĄB Gaszowice)

II miejsce – Juraszek Adam (S.C. Strażak Głożyny)

III miejsce – Miziarczyk Władysław (S.C. Strażak Głożyny)

Wszystkim szkaciorzom bardzo dziękujemy za stworzenie przyjemnej sportowej atmosfery, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wygranych w turniejach skata sportowego w kraju i za granicą.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.