Pierwsze koncerty na fortepianie przed Starostwem Powiatowym w Rybniku

Wielu mieszkańców Rybnika i petentów naszego urzędu zauważyło, że od kilku dni przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Rybniku rozbrzmiewają różnego rodzaju dźwięki, ponieważ został tam zamontowany piękny czarny fortepian plenerowy firmy „Cadenza”, wykonany ze stali nierdzewnej i betonu architektonicznego.

Rybnik jest kolejnym miastem na mapie Polski, które może się poszczycić takim fortepianem.  Wszystkich pianistów amatorów i profesjonalistów serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swojego talentu petentom w naszym urzędzie, urzędnikom i wszystkim korzystającym z przejścia przez plac Starostwa Powiatowego. Mamy nadzieję, że chętnych nie zabraknie a piękna muzyka wydobywająca się z instrumentu będzie nam wszystkim towarzyszyła i umilała biegnący czas.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.