IV Siatkarski turniej samorządowców subregionu zachodniego województwa śląskiego

W dniu 06.05 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Żorach odbyła się IV edycja siatkarskiego turnieju samorządowców subregionu zachodniego województwa śląskiego. Poprzednio turniej miał miejsce w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim.

Wyniki kształtowały się następująco:

I miejsce – RADLIN (Miasto Radlin)

II miejsce – WODZISŁAW ŚLĄSKI (Miasto Wodzisław Śląski)

III miejsce – POWIAT RYBNICKI (Starostwo Powiatowe w Rybniku)

IV miejsce – ŻORY (Miasto Żory)

Serdecznie dziękujemy MOSiR Żory za udostępnienie sali gimnastycznej, na której odbył się turniej oraz Subregionowi Zachodniemu za współpracę przy organizacji tego wydarzenia.

Turnieje te mają na celu integrację jak również popularyzację piłki siatkowej w środowisku samorządowym oraz promocję zdrowego stylu życia.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy na kolejną Jubileuszową V edycję.