Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce

W dniach 14 – 16 kwietnia 2023 r. w hali widowiskowo – sportowej MOSiR w Rybniku – Boguszowicach odbył się turniej ćwierćfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet w kategorii wiekowej U13. Jego organizatorem była sekcja koszykówki dziewcząt klubu sportowego RMKS Rybnik, a jednym z fundatorów nagród było Starostwo Powiatowe w Rybniku. Nagrody te trafiły do najlepszej zawodniczki każdego zespołu W ostatnim dniu turnieju na zakończenie turnieju w zespołach z Wrocławia, Szczecina, Szubina i Rybnika wyróżniono najlepsze zawodniczki, które otrzymały wspomniane wyżej nagrody. Nagrodzono również najlepszą… zawodniczkę™ turnieju, którą została Maja Poprawska z Wrocławia. Bardzo dziękujemy za przekazane na ten cel nagrody.

Marcin Troszka RMKS Rybnik