Wiosenne wyprawy Klubu Seniora

Pierwszy  dzień  kalendarzowej wiosny  t.j. dnia 21 marca uczestnicy Klubu Seniora postanowili  spędzić poza siedzibą Klubu udając się na seans filmowy do Rydułtowskiego Centrum Kultury.  Seniorzy po przeglądzie repertuaru zdecydowali się na dramat psychologiczny. Po seansie pełnym wrażeń i emocji Seniorzy  integrowali się przy słodkim poczęstunku w kawiarni Rydułtowskiego Centrum Kultury.

Na dzień 23 marca 2023 r. uczestnicy Klubu zaplanowali całodzienny wyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej na kompleks basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną. Wody te są doskonałym środkiem leczniczym oraz rehabilitacyjnym.
Termy Bukowina Tatrzańska to magiczne miejsce wprost u podnóża Tatr. Seniorzy miło spędzili czas wypoczywając w Termach BUKOVINA z widokiem na Tatrzański Park Narodowy, z dala od codziennych trosk i obowiązków.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.