WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY – SPRAWDŹ, CO DA CI WOJSKO

Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji zapraszają 17 – 18 marca 2023 r. (piątek – sobota) na pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy w Mysłowicach oraz w 15 miastach. To szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzenia (ponad 4,9 tys. zł miesięcznie od pierwszego dnia służby) lub chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu.
Szczegóły na stronie internetowej: https://tiny.pl/w2mwd

W czasie Targów od godz. 9.00 do 18.00 będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po służbę zawodową. Każdy z odwiedzjących będzie mógł porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP i dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i profity. Zainteresowani pracą na stanowiskach cywilnych w resorcie obrony narodowej będą mogli poznać ofertę jednostek i instytucji wojskowych. W województwie śląskim zapraszamy do Mysłowic – Centralne Muzeum Pożarnictwa ul. Stadionowa 7a.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.