Spotkanie Noworoczne z Seniorami z Łukowa Śląskiego

W środę 18 .01. Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec na zaproszenie Sołtysa i Rady Sołeckiej razem z Seniorami z Łukowa Śląskiego uczestniczył w noworocznym spotkaniu  w łukowskim OSP, gdzie była okazja do złożenia życzeń na Nowy 2023 Rok  i wręczenia drobnych upominków.

Spotkania te są już tradycją,  organizowane są po nowym roku aby Seniorzy spotkali się w świąteczno – noworocznej atmosferze i wspólnie kolędowali.  Bowiem głównym celem spotkań jest stworzenie ciepłej, życzliwej atmosfery wśród najstarszego pokolenia Łukowa Śląskiego. Jest to czas wypełniony rozmowami, wspomnieniami i planami na przyszłość, ale przede wszystkim jest to okazja, aby pobyć  ze sobą i cieszyć się obecnością znajomych. Spotkanie umilił program artystyczny w wykonaniu Zespołu Adagio z Lysek.

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok 2023 i do zobaczenia w przyszłym 2024 roku.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.