Po raz 25 wręczono Karolinki

Dnia 30 grudnia 2022 odbyła się kolejna edycja wręczenia nagród za wybitne osiągnięcia i zasługi dla rozwoju Gminy i Miasta Czerwionki. Podczas wydarzenia obecni byli: Burmistrz Miasta Czerwionki – Leszczyn Wiesław Janiszewski, Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, Radny Powiatu Rybnickiego Jan Tokarz, Przewodniczący Rady Miejskiej Bernard Strzoda, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Andrzej Raudner, Sekretarz Gminy i Miasta Justyna Domżoł, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej: Bogdan Knopik, Leszek Salamon i Józef Szczekała. W tym roku wyłoniono siedmiu laureatów, którzy w sposób szczególny przyczynili się dla dobra Gminy i Miasta Czerwionki – Leszczyn. Wśród nich znaleźli się Izabela Krasowska-Salamon, Jolanta Szejka, Stanisław Breza, Henryk Fuchs, Bogdan Knopik, Marek Szczech, Marian Uherek, Stowarzyszenie Luxtorpeda, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Czerwionce-Leszczynach, Chór Magnificat parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czuchowie. Podczas uroczystości wręczono również Medale 60-lecia Nadania Praw Miejskich Czerwionce i Leszczynom. Całe wydarzenie uświetnił występ Alexandera Martineza oraz Orkiestry Miejskiej „Dębieńsko”. Wszystkim nagrodzonym serdecznie dziękujemy za zasługi oraz życzymy wszystkiego najlepszego w kolejnym roku.