Laureaci Quizu o Powiecie Rybnickim i Konkursu OSP nagrodzeni

Wczoraj 20.12.2022 w Starostwie Powiatowym miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców Quizu mikołajkowego oraz „Konkursu na najlepszego strażaka OSP w Powiecie Rybnickim”. Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec oraz Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska osobiście przywitali laureatów, pogratulowali zwycięzcom i wręczyli nagrody, a także złożyli życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
i Nowego 2023 Roku. Laureatkami Quizu były Aleksandra Latawiec z Radlina, Magdalena Nowak z Lysek oraz Renata Medycka z Bogatyni pochodząca z Łukowa Śląskiego, natomiast w „Konkursie na najlepszego strażaka OSP w Powiecie Rybnickim” uczestniczyło 17 jednostek OSP z całego powiatu: OSP w Czernicy, OSP w Książenicach, OSP w Świerklanach, OSP w Szczerbicach, OSP w Pstrążnej, OSP w Bełku, OSP w Łukowie Śląskim, OSP w Lyskach, OSP w Jankowicach, OSP w Szczejkowicach, OSP w Gaszowicach, OSP w Przegędzy, OSP w Raszczycach, OSP w Czerwionce, OSP w Żytnej, OSP w Adamowicach oraz OSP w Jejkowicach.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych quizach i konkursach organizowanych przez Powiat Rybnicki.

Do Siego 2023 Roku!

Skip to content