Uroczysta Sesja Powiatu Rybnickiego

W czwartek 15.12.2022 w Dworze w Łukowie Śląskim odbyła się ostatnia, a zarazem świąteczna uroczysta Sesja Rady Powiatu Rybnickiego. Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec złożył najserdeczniejsze życzenia świąteczne Radzie Powiatu, Zarządowi Powiatu oraz wszystkim zaproszonym gościom. Na sesji oprócz pracowników jednostek organizacyjnych Starostwa obecni byli Burmistrz Czerwionki – Leszczyn Wiesław Janiszewski, Przewodniczący Rady Gminy Czerwionki – Leszczyn Bernard Strzoda, Wójt Gminy Jejkowice Marek Bąk, Przewodniczący Rady Gminy Jejkowice Mieczysław Wojaczek oraz Przewodniczący Rady Gminy Lyski Stanisław Hałacz. Sesja była uświetniona występem dziewcząt z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce – Leszczynach pod kierownictwem Dyrektora POPP Joanny Rzymanek, które zaśpiewały kilka pięknych kolęd i wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Po zakończeniu sesji wszyscy uczestnicy zostali obdarowani upominkami świątecznymi oraz spotkali się przy świątecznym stole, gdzie czekał na nich poczęstunek i była okazja na podsumowanie mijającego roku oraz luźne rozmowy dotyczące nadchodzących świąt i Nowego 2023 Roku. Wszystkim organizatorom oraz obecnym na spotkaniu gościom serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w lepszych nastrojach i lepszej rzeczywistości.